Звернення настоятеля храму

 

Слава Ісусу Христу!
Вельмишановні брати та сестри, 
гості нашого сайту!

Вітаємо Вас на Інтернет-сторінці 
Свято-Миколаївської церкви м. Острога

Метою створення сайту стало наше намагання інформувати відвідувачів про діяльність громади та історію її створення, про покровителя нашого храму – Св.Миколая-Чудотворця, про людей, які доклали багато зусиль та здоров’я на відновлення Богослужінь у невеличкій капличці, яка ще донедавна служила місцем молитви та слави Всевишньому. Будемо також розповідати про фундаторів нашого храму, які трудяться на славу Божу. На сторінці сайту Ви можете ознайомитися з парафіяльними новинами, з розкладом богослужінь, бо не завжди є час та можливість приходити до церкви щонеділі і в свята.

Важливим  для нас є інформування широкого кола людей про хід будівництва  нового храму – Свято-Миколаївської церкви, яку ми відновлюємо із забуття – першого православного храму у м. Острозі, побудованого у сер. ХІV ст.

Чим відрізняється наш час від середньовіччя? Відмінностей є багато, але саме у ті далекі часи історія Острога ряснить не лише просвітниками, а й жертводавцями, які будували храми не лише у містах, але й у душах і увійшли в історію як подвижники церкви.

І сьогодні, через багато століть, жертовність та віра залишаються вкрай важливими  для спасіння людської душі. Саме тому ми звертаємось до всіх небайдужих християн з проханням долучитись до спільної праці – будівництва Церкви. Пройдуть роки, століття, а  храм, до спорудження якого Ви внесете свою частку, буде свідченням вашої жертовності, і Ваші імена будуть згадуватись перед престолом Всевишнього кожного богослужіння. Бо, як каже апостол Павло, «хто  скупо сіє – той скупо жатиме, а хто сіє щедро – той щедро жатиме… Бо що людина посіє, то пожне. І хто сіє для власного тіла свого, той від тіла тління пожне. А хто сіє для духа, той від духа пожне життя вічне».

Від імені громади
з молитовною подякою,
Благочинний Острозького району,
настоятель  Свято-Миколаївської церкви ПЦУ
прот. Юрій Лукашик

 

 

 

 

 

Привітання настоятеля з Різдвом Христовим - 25 грудня 2022

Цього року з милості та ласки Божої ми зустрічаємо народження Ісуса Христа разом з більшістю християн усього світу – 25 грудня. Це початок великих змін у нашій церкві, який, з одного боку, є першим кроком переходу до новітнього календаря і возз’єднання з усім прогресивним людством, а з іншого – остаточним розривом і звільненням від домінування Москви.
Свято Різдва Христового – це початок нового року в житті кожної людини, Церкви та її народу. У цей святковий день Різдвяне привітання лунає у важких обставинах в історії України. Вже майже дев’ять років триває розв’язана росією війна, гинуть люди, руйнуються міста і села, горе, тривоги і біди прийшли у кожну українську родину.

Читати далі

ПРОПОВІДЬ НАСТОЯТЕЛЯ НА СВЯТО ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ 

Проповідь настоятеля на свято Введення в храм Пресвятої Богородиці. Див. відео. 

Читати далі

Проповідь настоятеля на свято Покрови Пресвятої Богородиці

Проповідь настоятеля на свято Покрови Пресвятої Богородиці. Див. відео.

Читати далі

Проповідь настоятеля на свято Успінння Пресвятої Богородиці

Проповідь настоятеля на свято Успінння Пресвятої Богородиці. Див. відео.

Читати далі

Розклад богослужінь

10 червня 2023 р. - Субота.
17.00. Вечірня.

11 червня 2023 р. - Неділя.
1-ша неділя після П'ятдесятниці. Глас 8. Всіх святих.
9.00. Літургія. Молебень. Панахида.

 

  

 

 

 

Банківський рахунок Релігійної громади Свято-Миколаївської парафії (01 липня 2020 р.)
 
 Збір коштів